party_icon children_icon date_icon drop_icon world_icon musica_searcher_icon zoom_in_1_icon zoom_in_icon
Gratis frakt och retur
Nöjdkundgaranti

Select your country

Available for purchase

Not available for purchase

Kontakta oss

Behöver du hjälp eller har frågor om en produkt eller tjänst? Tveka inte att kontakta oss, vi vill gärna höra från dig.


Maila oss
support@bellpal.com

Ring oss
08 515 127 50

 

Öppettider

Måndag – fredag, 10:00 – 15:00
Stängt helger och röda dagar

Media och annonsering

Kontakta Mattias Blomquist på mb@bellpal.com eller 070 860 90 60.

 

Vi är BellPal

David Ziemsky
CEO & Founder
david.ziemsky@bellpal.com
Jeanette Lilja
Head of Operational and Commercial Platform
jeanette.lilja@bellpal.com
Mustafa Dinler
Software Engineer
mustafa.dinler@bellpal.com
Mattias Blomquist
Marketing (all media inquiries)
mb@bellpal.com
Helena Sandén
Finance
helena.sanden@bellpal.com
Magnus Wretholm
COO
magnus.wretholm@bellpal.com
Valentino Ziemsky
Customer Support
valentino@bellpal.com